Logu līme RADEX 801

Radex® 801 logu līme

Apraksts: Radex® 801 logu līme – 1 stundas, vienkomponenta, (ultra fast) ātri žūstoša, elastīga poliuretāna līme, paredzēta transportlīdzekļu auto stiklu stiprināšanai. Speciāli izstrādāts ātram un drošam remontam, paredzēts automašinām ar drošības spilveniem. Lieliski darbojas tiešā stikla līmēšana, kur nav nepieciešama stikla pielāgošana (bīdīšana). Nesatur šķīdinātājus, bez smaržas. Uzglabāt sausā un vēsā vietā.

Lietošana: Pirms lietošanas obligāti uzklāt uz virsmas Radex® Primer grunti. Ieteicams uzklāt Radex® Cleaner attaukotāju.

Artikuls

Tilpums

Iepakojums

220801

310 ml

12

 

Radex® Primer

Radex®Primer - logu grunts (melna), paredzēta lietot pirms logu līmes kā adhēzijas grunts pārklājums. Grunts nodrošina pilnīgu logu līmes aizsardzību pret UV stariem, kas neļauj logu līmei zaudēt savas īpašības. Lietojams kopā ar Radex®Cleaner/Activator.

 

Artikuls

Tilpums

Iepakojums

220001

30 ml

25

 

Radex® Cleaner

Radex®Cleaner / Activator - stikla virsmas attaukotājs/aktivātors. Izmantojams kā attaukotājs/aktivātors uz jeb kura tipa stikla, nepieciešams lietot pirms Radex®Primer grunts uzklāšanas. Satur silēnu un sveķus, kas neveido redzamu kārtas slāni uz virsmas. Ieteicams lietot lai paaugstinātu līmējošo materiālu adhēziju.

Artikuls

Tilpums

Iepakojums

220002

30 ml

25Citi produkti līmes un hermētiķis:

Logu līme RADEX 801
Logu līme RADEX 801
Augšup
Copyright 2006,
Radex-Europe.
Visas tiesības aizsargātas.
Galvenā lapa | Par uzņēmumu | Jaunumi | Katalogs | Partneri | Kontakti | Vietnes karte Izstrādāja:
studija Idee Fixe